فرهنگی و دانشجویی
ثبت نام بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور خبر داد: ثبت نام بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

دکتر کریم نجفی برزگرگفت : ثبت نام بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از 15 مهر لغایت 30مهرماه سال جاری می باشد.
به گزارش روابط عمومی، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور افزود: جشنواره دانشجوی نمونه در راستای تشویق دانشجویان به تربیت همه ابعاد وجودی خود برگزار می شود . در این جشنواره آن دسته از دانشجویانی که از یکسو در عرصه آموزشی و پژوهشی دانشگاهی توانمند بوده و از سوی دیگر در عرصه اخلاق و فعالیتهای فرهنگی برجسته بوده اند انتخاب شده اند تا با الگو سازی از این برگزیدگان چراغی برای راه سایر دانشجویان روشن گردد.
وی خاطر نشان کرد: اهداف این جشنواره؛ الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان ، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ...) است.
وی تصریح کرد: دانشجویان فرهیخته که در مقطع کارشناسی دارای معدل 16 ، کارشناسی ارشد 17 و دکتری 17 می باشند از15 مهر لغایت 30مهرماه سال جاری ، می توانند با مراجعه به سایت nemooneh.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام نمایند .
وی با عنوان اینکه  داوری این جشنواری در آذر ماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس محترم جمهور نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، اظهار داشت: دانشجویان فرهیخته دانشگاه پیام نوراز پتانسیل و توانمندی مطلوبی در حوزه های آموزشی،پژوهشی،فناوری،فرهنگی و ورزشی برخوردار هستند لذا از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اطلاع رسانی به موقع و مناسب انجام کردد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22485299 تماس حاصل نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
صفحه اصلی | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما