فرهنگی و دانشجویی
عتبات
ثبت نام عتبات عالیات ویژه دانشگاهیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، محمد زارع؛معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات عالیات(نجف،کربلا،کاظمین و سامرا) خبر داد و گفت: ثبت‌نام از دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات در هجدهمین دوره از25آذرماه در سایت لبیک آغاز می شود.

وی تصریح کرد:ثبت نام در 5 گروه دانشگاهیان سراسر کشور شامل اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها انجام خواهد شد .

زارع گفت:تمام دانشگاهیان کشور اعم از دانشجویان دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم؛وزارت بهداشت،دانشگاه آزاد اسلامی،علمی –کاربردی،غیرانتفاعی و پیام نور می توانند در عتبات دانشگاهیان ثبت نام کنند و شرط اصلی اشتغال به تحصیل در ترم جاری خواهد بود.

وی افزود: تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی و قیمت نهایی از سوی سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد که متعاقبا به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.

زارع ادامه داد:اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات در ماه های بهمن،اسفند،فروردین و اردیبهشت انجام خواهد شد و در این مدت زائرین دانشگاهی از سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

گفتنی است؛دانشگاهیان می توانند از 25 آذر ماه با مراجعه به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir نسبت به ثبت نام عتبات اقدام نمایند.

اخبار و اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نام و اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات را از سایت لبیک پیگیری کنید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر